9.2 C
Campulung Muscel
joi, 28 martie, 2024

Holcim caută să angajeze tehnolog automatizări

Alte Știri

Holcim caută să angajeze tehnolog automatizări. Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarea misiune. Să fie responsabil pentru  gestionarea, mentenanța și funcționarea în conformitate cu documentația tehnică a echipamentelor aflate în laborator.

Locație: Câmpulung

Perioadă contract: nedeterminat

Responsabilități principale:

  • Respectă planul de mentenanță preventivă și efectuează inspecțiile primare și planificate în conformitate cu acest plan;
  • Răspunde de monitorizarea și implementarea programelor de revizii și reparații săptămânale, lunare și anuale pentru sistemul automatizat de prelevare și pregătire probe;
  • Gestionează stocul de piese de schimb și consumabile pentru toate echipamentele/instrumentele aflate în automatizare;
  • Răspunde de funcționarea în condiții de siguranță a instalațiilor și echipamentelor din sistemul automatizat de prelevare și pregătire probe în concordanță cu documentația tehnică disponibilă.

Candidatul potrivit va avea:

  • Studii medii tehnice (Electrician, Eletrotehnist, Electromecanic);
  • Autorizație de Electrician;
  • Experiență profesională pe un post similar e un avantaj;
  • Cunoștințe de automatizări;
  • Limba engleză la nivel mediuIntegritate, colaborare, determinare în obținerea rezultatelor.

Pachetul de beneficii conține salariu de bază, bonus de performanță anual, bonuri de masă, asigurare medicală privată, asigurare de viață, s.a.m.d.

Cei interesați sau cei care au recomandări sunt rugați să trimită CV la adresa de mail hr-rom@lafargeholcim.com până la data de 19 iulie 2019.

Persoana de contact: Ioana Brunchi, Manager Resurse Umane, 0757 019 579.

Ultimele Știri

Veste grozavă pentru clienții Băncii Transilvania. Ce s-a întâmplat cu bancomatele din Câmpulung Muscel

Veste grozavă pentru clienții Băncii Transilvania. Ce s-a întâmplat cu bancomatele din Câmpulung Muscel. Banca Transilvania a făcut un...

Alte știri din aceeași categorie