6.3 C
Campulung Muscel
joi, 25 aprilie, 2024

Lidl din Câmpulung face angajări!

Alte Știri

Lidl face angajări! Este vorba despre magazinul din Câmpulung! Postul vacant este de vânzător. Se oferă un salariu peste medie dar şi bonuri de masă.

Responsabilităţi

  • Te vei asigura că rafturile sunt aranjate și pline de marfă mereu
  • Vei încasa
  • Vei aranja marfa la raft
  • Te vei asigura că magazinul este curat, atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor

Profilul dvs.

  • Să ai studii medii finalizate
  • Să fii amabil și orientat către clienți
  • Să îți placă să lucrezi în echipă
  • Să dai dovadă de implicare și să fii flexibil
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj
  • Să fii punctual și rezistent la stres

Oferta noastră

  • Un pachet salarial atractiv și peste medie
  • Bonuri de masă
  • Asigurare medicală
  • Școlarizare personalizată pe diverse teme cu un trainer dedicat
  • Un mediu de lucru plăcut, modern și dinamic
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională

Toate detaliile le găsiţi AICI!

Ultimele Știri

Nicolae Velcea: ”Datorită încrederii pe care cetățenii mi-au acordat-o am dus la bun sfârșit proiecte importante”

Nicolae Velcea: ”Datorită încrederii pe care cetățenii mi-au acordat-o am dus la bun sfârșit proiecte importante.” Nicolae Velcea și-a depus...

Alte știri din aceeași categorie