25.7 C
Campulung Muscel
marți, 16 aprilie, 2024

VESTE BUNĂ! Holcim face din nou angajări

Alte Știri

VESTE BUNĂ! Holcim face din nou angajări.

Departament: Producție

Oraș: Câmpulung

Candidatul ideal:

  • Studii superioare – profil tehnic;
  • Experiență în mediu tehnic industrial;
  • Competențe de operare computer (MS Office);
  • Cunoștințe generale în domeniul electric și mecanic;
  • Cunostinte SAP;
  • Limba engleză: nivel mediu;
  • Atenție la detalii, analitic;
  • Experiență de coordonare echipe – minim 3 ani;
  • Foarte bune abilități de comunicare și relaționare.
  • Capacitate de analiză și de rezolvare a problemelor
  • Cunoștințe în domeniul sănătății și securității în muncă;

Responsabilități principale:

  • ●  Coordonează echipa din subordine pentru atingerea obiectivelor și a indicatorilor de producție;
  • Participă la activitățile de producție, asigurând disponibilitatea resurselor și a echipamentelor de producție;
  • ●  Monitorizează performanța și optimizează operarea sistemelor de monitorizare și control a procesului;
  • ●  Oferă suport pentru realizarea și menținerea nivelului de calitate cerut;
  • Oferă suport departamentului proces pentru măsurători și interpretare date;
  • ●  Dezvoltă proceduri și standarde de operare interne; Respectă standardele ISO pentru activitățile dezvoltate;
  • Se asigură de respectarea procedurilor de Sănătate, Securitate și Mediu.

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant, premiu de performanță, pachet flexibil de beneficii;
  • Mediu de lucru în care sănătatea și siguranța ta sunt pe primul loc.

Cei interesați sunt rugați să trimită un CV pe hr-rom@lafargeholcim.com  sau să sune la nr. de tel: 0743 269 346.

Ultimele Știri

Lovitură puternică pentru proprietarii DACIA. Trebuie să meargă cu mașinile URGENT în service

Lovitură puternică pentru proprietarii DACIA. Trebuie să meargă cu mașinile URGENT în service. Dacia a declanșat o campanie de rechemare...

Alte știri din aceeași categorie