5.5 C
Campulung Muscel
marți, 19 martie, 2024

Holcim căută să angajeze un Inginer Tehnolog

Alte Știri

Holcim căută să angajeze un Inginer Tehnolog, pentru a îmbunătății perfomanțele fabricii prin analiza proceselor și produselor existente, să dezvoltă și să implementeaze proceduri și sisteme cu eficiență sporită, să contribuie la  îmbunătățirea calității produselor.

Locație: Fabrica de ciment Holcim Câmpulung

Perioadă contract: nedeterminat

 Responsabilități principale:

  • Participă la activitățile de producție, asigurând disponibilitatea resurselor și a echipamentelor de producție;
  • Monitorizează performanța și optimizează operarea sistemelor de monitorizare și control în cadrul procesului de producție;
  • Transmite cunostințe și îndrumă personalul din producție pentru dezvoltarea cunoștințelor de proces în cadrul fabricii;
  • Urmărește și controlează buna funcționare a instalațiilor și a utilajelor.

 Candidatul potrivit va avea:

  • Studii superioare tehnice (Inginerie Mecanică, Electrică, Automatizări, Chimie etc.);
  • Experiența profesională pe un post similar e un avantaj;
  • Cunoștințe de automatizări;
  • Limba engleză la nivel mediu;
  • Integritate, colaborare, determinare în obținerea rezultatelor.

Pachetul de beneficii conține salariu de bază atractiv, premii și bonusuri de performanță, asigurare medicală privată și asigurare de viață.

Cei interesați sau cei care au recomandări sunt rugați să trimită un CV la adresa de e-mail: hr-rom@lafargeholcim.com sau la sediul fabricii din Valea Mare Pravăț.

Persoană de contact: Ioana Brunchi, Manager Resurse Umane, telefon 0757 019 579.

Ultimele Știri

Voi aștia, maturi vă mai aduceți aminte de celebra Poartă de la Posada din Câmpulung Muscel? Și acum, scrie povești!

Voi aștia, maturi vă mai aduceți aminte de celebra Poartă de la Posada din Câmpulung Muscel? Și acum, scrie...

Alte știri din aceeași categorie