Doi tineri au murit pe loc după ce s-au răsturnat cu maşina

Alte Știri

Doi tineri, ambii în vârstă de 18 ani, au încetat din viaţă, vineri dimineaţă, după ce s-au răsturnat cu maşina pe drumul naţional DN 6B, în afara localităţii Dudoviceşti, din Dolj.

Potrivit poliţiştilor, un tânăr de 18 ani, din municipiul Craiova, în timp ce conducea un autoturism pe DN 6 B, în afara localității Dudovicești, din direcția Craiova către Melinești, din cauze ce urmează a fi stabilite în urma cercetărilor, a părăsit partea carosabilă și s-a răsturnat.

În urma evenimentului rutier, conducătorul auto și o tânără de 18 ani, din comuna Almăj, pasager în autoturism au decedat. Continuarea o găsiți Aici.

Ultimele Știri

Șoferii care ocupă locurile pentru persoane cu dizabilități, în vizorul Poliției Locale Câmpulung. Amenzile continuă

Șoferii care ocupă locurile pentru persoane cu dizabilități, în vizorul Poliției Locale Câmpulung. Amenzile continuă. Poliția Locală anunță controale permanente...

Alte știri din aceeași categorie