Mașina făcută zob, 2 bărbați au intrat în spital

Alte Știri

Mașina făcută zob, 2 bărbați au intrat în spital.

În cursul nopții, salvatorii au fost solicitați să intervină în comuna Izvoru, la un accident rutier în care un autoturism a părăsit partea carosabilă și a intrat într-un cap de pod.

În urma evenimentului au rezultat două victime de sex masculin, care au fost monitorizate și transportate la spital de către echipajele SMURD și SAJ.

Paramedicii SMURD au acordat îngrijiri medicale unui persoane cu vârsta de aproximativ 32 de ani, care a suferit un traumatism la membrul superior drept.

Ultimele Știri

Vizită la înălțime la Primăria Câmpulung. Prefectul Argeșului, Sebastian Nedelcu pare pregătit să schimbe becurile fără scară

Vizită la înălțime la Primăria Câmpulung. Prefectul Argeșului, Sebastian Nedelcu pare pregătit să schimbe becurile fără scară. O fotografie realizată...

Alte știri din aceeași categorie