O femeie amenință că se aruncă în gol de la etaj

Alte Știri

În seara zilei de 08 octombrie a.c., polițiștii argeșeni au fost sesizați prin Serviciul Național Unic Apeluri de Urgență 112 despre faptul că o femeie amenința că se aruncă în gol, din apartamentul blocului de locuințe unde domiciliază.

În urma sesizării, la fata locului s-au deplasat cu operativitate polițiștii Secției 3 Poliție Pitești, precum și pompierii argeșeni și un echipaj medical.

De asemenea, la fața locului s-a prezentat și un aparținător al persoanei în cauză, iar în urma insistențelor, femeia a permis accesul în imobil.

Ulterior, persoana în cauză (femeie de 68 de ani) a fost condusă la o unitate medicală, pentru îngrijiri de specialitate.

Ultimele Știri

Piața auto europeană accelerează în 2026: mașinile electrice cresc cu aproape 36%, însă România pierde teren

Piața auto europeană accelerează în 2026: mașinile electrice cresc cu aproape 36%, însă România pierde teren. Înmatriculările de autoturisme noi...

Alte știri din aceeași categorie