Abonații de pe mai multe străzi rămân fără apă potabilă

Alte Știri

Abonații de pe mai multe străzi rămân fără apă potabilă. Astăzi, 12.10.2022, în intervalul orar 09.30-14.00, se întrerupe furnizarea apei potabile pe str. Dr. Costea, Elena Doamna, Ana Doamna, Minerului, Subești, Maior Giurăscu, Vasile Alecsandri, Alexandru Voievod, Muzeul Fundeni, Sf. Gheorghe pentru refacere rețea apă pe str. Muzeul Fundeni și Sf. Gheorghe.

Ne cerem scuze pentru disconfortul creat consumatorilor și facem tot posibilul pentru reluarea furnizării apei în cel mai scurt timp. Multumim pentru înțelegere!, spun cei din conducerea Edilul CGA S.A

Ultimele Știri

Elena Lasconi, mărturisire surprinzătoare: „E dureros să afli că am fost proastă, țață și drogată. Că am lucrat pentru SRI”

Elena Lasconi, mărturisire surprinzătoare: „E dureros să afli că am fost proastă, țață și drogată. Că am lucrat pentru...

Alte știri din aceeași categorie