Patronul de la Mădălina a intrat în politică

Alte Știri

Patronul de la Mădălina a intrat în politică. Este vorba despre Gabriel Marcu care a trecut de-a dreapta lui Miuțescu și Orban. Probabil s-a săturat să mai susțină din umbră politicienii orașului care nu au făcut mai nimic pentru urbea pe care au condus-o de-a lungul timpului.

Patronul de la Mădălina, Gabriel Marcu a fost prezentat la inaugurarea sediului Forța Dreptei Câmpulung, situat chiar în centrul orașului, de Ludovic Orban unde s-a întâlnit cu membrii Biroului Permanent Local și i-a urat succes președintelui organizației, adică managerului.

Acesta, om de afaceri, care nu a mai făcut până acum politică, a reușit într-un timp foarte scurt să coaguleze o echipă de aproximativ 30 de oameni inimoși, deciși să facă politică pentru schimbarea în bine a municipiului.

 

Ultimele Știri

Șoferii care ocupă locurile pentru persoane cu dizabilități, în vizorul Poliției Locale Câmpulung. Amenzile continuă

Șoferii care ocupă locurile pentru persoane cu dizabilități, în vizorul Poliției Locale Câmpulung. Amenzile continuă. Poliția Locală anunță controale permanente...

Alte știri din aceeași categorie