Veste bună, pentru mamele bebelușilor câmpulungeni!

Alte Știri

Veste bună pentru câmpulungence! Bebelușii cu stări diareice acute nu au mai fost internați într-un număr mare la spitalul municipal Câmpulung. De vreo două săptămâni, numărul copiilor cu vârste între 0 și 2 ani a scăzut, în prezent fiind internați doar doi. Din fericire niciun pacient cu gripă sezonieră sau suspiciuni de gripă nu a fost internat, ținând cont de ultimele decese într-un număr mare care s-au înregistrat la Pitești! Pentru o perioadă mamele bebelușilor din Câmpulung nu au, de ce să se teamă, deoarece bacteria ucigașă nu a făcut ravagii prea mari pe plan local, cum s-a întâmplat prin alte părți ale județului Argeș!

Ultimele Știri

Românii care returnează ambalaje la Kaufland primesc un bonus surpriză la cumpărături. Oferta este valabilă doar câteva zile

Românii care returnează ambalaje la Kaufland primesc un bonus surpriză la cumpărături. Oferta este valabilă doar câteva zile. Vești bune...

Alte știri din aceeași categorie