ALERTĂ. Ursul a intrat într-o gospodărie la Bughea de Sus

Alte Știri

ALERTĂ. Ursul a intrat într-o gospodărie la Bughea de Sus. În mesajul de alertă de urgență extremă de la ISU Argeș sunt prezentate următoarele.

Este a doua alertă în decurs de o săptămână.

Evitați zona, rămâneți în locuințe. Păstrați distanța față de animal și nu încercați să fotografiați pe acesta sau să îl hrăniți.

foto descriptiv

Ultimele Știri

ATENȚIE. Amenzi uriașe pe Transfăgărășan. Cu banii își puteau cumpăra o mașină second-hand. Turiștii care au hrănit urșii au fost sancționați cu zeci de...

ATENȚIE. Amenzi uriașe pe Transfăgărășan. Cu banii își puteau cumpăra o mașină second-hand. Turiștii care au hrănit urșii au...

Alte știri din aceeași categorie