18.8 C
Campulung Muscel
vineri, 29 martie, 2024

Holcim Ciment Câmpulung caută să angajeze sudor

Alte Știri
În calitate de lider mondial în producția de materiale de construcții sustenabile și inovative, grupul LafargeHolcim reinventează felul în care se construiește. Alături de o echipa globală, cu peste 70.000 de angajați, răspândiți în peste 70 de țări și 4 segmente de business, ne-am asumat sa construim o lume mai verde, mai inteligentă și mai sănătoasă.
Pe măsură ce continuăm să căutăm moduri mai sustenabile de a construi, avem nevoie de oameni talentați care să ni se alăture. Oameni care sunt pasionați de sustenabilitate, motivați de curiozitate și dornici să crească, să învețe, să se dezvolte și să exceleze într-un mediu performant.
Responsabilitățile tale
Execuția lucrărilor mecanice (lăcătușerie, sudură, prelucrare prin așchiere), în conformitate cu documentațiile aferente, în condițiile de calitate și la termenele stabilite pentru menținerea utilajelor și echipamentelor la parametrii de funcționare nominali.

Coordonarea și efectuarea activităților de revizii si reparatii planificate și accidentale, de înlocuiri, reglaje și verificări ale echipamentelor mecanice, incluzând și activitățiile firmelor terțe.
Responsabil de finalizarea în termenele stabilite a măsurilor din planificările de mentenanță stabilite de manager. Utilizarea și păstrarea în bune condiții aechipamentelor/sculelor/aparatelor/ instalațiilor de lucru speciale cu care lucrează conform instrucțiuniilor de lucru și normelor legale în vigoare.
Experiența ta
Studii medii în domeniul mecanică/sudura/lăcătușerie. Experiență în sudura electrica/debitare cu plasmă și cu flacară oxiacetilenică. Experiență în domeniul mentenanței echipamentelor industrial (avantaj). Abilități de relaționare, comunicare și spirit de echipă. Initiațivă și preocupare pentru îmbunătățire continuă. Motivație pentru dezvoltare și învățare continuă. Spirit de observație și atenție la detalii. Preocupare cu privire la respectarea regulilor SSM.
Ce îți oferim
Pachet salarial motivant. Abonament clinica medicală privată. Prima de performanță. Pachet flexibil de beneficii. Asigurare de viață. Mediu de lucru în care sănătatea și siguranța ta sunt pe primul loc.

Crezi că ai motivația, abilitățile și pasiunea pentru a te alătura echipei noastre?

Aplică acum trimițând CV-ul tău la adresa hr-rom@lafargeholcim.com sau obține mai multe detalii la 0743 269 346.

Ultimele Știri

Marele anunț la PSD Câmpulung. S-a stabilit candidatul pentru primăria Câmpulung

Marele anunț la PSD Câmpulung. S-a stabilit candidatul pentru primăria Câmpulung. În urmă cu puțin timp, președintele PSD Argeș, Ion...

Alte știri din aceeași categorie