În perioada 31 decembrie 2020 – 3 ianuarie 2021, în caz de nevoie, locuitorii orașului Mioveni și din zonele limitrofe vor putea cumpăra medicamente de la farmacii care vor fi deschise după următorul program:
![](https://www.ziaruldinmuscel.ro/wp-content/uploads/2022/02/Iata-programul-farmaciilor-din-Mioveni.jpg)
În perioada 31 decembrie 2020 – 3 ianuarie 2021, în caz de nevoie, locuitorii orașului Mioveni și din zonele limitrofe vor putea cumpăra medicamente de la farmacii care vor fi deschise după următorul program: