12.2 C
Campulung Muscel
vineri, 26 aprilie, 2024

Magazinul Lidl din Câmpulung face angajări!

Alte Știri

Magazinul Lidl din Câmpulung face angajări! Se caută vânzător, cu normă full-time, pentru magazinul din strada Traian, nr.44. Vă facem cunoscute mai jos cerințele angajatorului:

ResponsabilităţiResponsabilităţi

  • Te vei asigura că rafturile sunt aranjate și pline de marfă mereu.
  • Vei încasa.
  • Vei aranja marfa la raft.
  • Te vei asigura că magazinul este curat, atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor.

Profilul dvs.

  • Să ai studii medii finalizate.
  • Să fii amabil și orientat către clienți.
  • Să îți placă să lucrezi în echipă.
  • Să dai dovadă de implicare și să fii flexibil.
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj.
  • Să fii punctual și rezistent la stres.

Oferta noastră

  • Un pachet salarial atractiv și peste medie.
  • Bonuri de masă.
  • Asigurare medicală.
  • Școlarizare personalizată pe diverse teme cu un trainer dedicat.
  • Un mediu de lucru plăcut, modern și dinamic.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională.

Sunteţi interesat(ă)?

Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.

Aplicaţi acum!

Sau aplicați la

Ultimele Știri

AMALIA GONȚ. Liderul partidului politic, Pîrnuță lon din comuna Rucăr aduce o serie de calități și competente valoroase în administrația locală

AMALIA GONȚ. Liderul partidului politic, Pîrnuță lon din comuna Rucăr aduce o serie de calități și competente valoroase în...

Alte știri din aceeași categorie