9.1 C
Campulung Muscel
luni, 29 aprilie, 2024

O fabrică GIGANT din Argeș face angajări pe bandă rulantă

Alte Știri

O fabrică GIGANT din Argeș face angajări pe bandă rulantă. În timp ce tu ne vei ajuta să producem materiale de construcții extraordinare, îți promitem ca noi te vom ajuta sa te dezvolți într-un mediu de lucru dinamic și performant care susține învățarea continuă. Crezi că ai motivația, abilitățile și pasiunea pentru a te alătura echipei noastre?

Dispecer Distribuție Ciment

În calitate de lider mondial în producția de materiale de construcții sustenabile și inovative, grupul Holcim reinventează felul în care se construiește. Alături de o echipa globală, cu peste 70.000 de angajați, răspândiți în peste 70 de țări și 4 segmente de business, ne-am asumat sa construim o lume mai verde, mai inteligentă și mai sănătoasă.

Pe măsură ce continuăm să căutăm moduri mai sustenabile de a construi, avem nevoie de oameni talentați care să ni se alăture. Oameni care sunt pasionați de sustenabilitate, motivați de curiozitate și dornici să crească, să învețe, să se dezvolte și să exceleze într-un mediu performant.

Oportunitatea, pe scurt

Efectuează activitățile de preluare, planificare si urmărire a livrarilor, in conformitate cu cerintele clientilor interni si externi, folosind mijloace de transport  auto apartinand flotei subcontractorilor.

Responsabilitățile tale

  • Preia comenzile clinților și realizează planificarea acestora;
  • Asigură respectarea termenelor și a standardelor de calitate a livrărilor;
  • Ia măsuri pentru optimizarea livrărilor de produse și materii prime și a costurilor de transport;
  • Menține legătura cu transportatorii și clienții și rezolvă eventualele probleme apărute în livrări;
  • Asigură corectitudinea informațiilor despre livrări înregistrate în sistem.

Experiența ta

● Studii medii;

● Experiență relevantă într-un rol similar – minimum 3 ani;

● Disponibilitatea de a lucra in 2 ture (7:00 – 15:00; 15:00 – 23:00);

● Abilități în operare PC;

● Foarte bune abilități de comunicare și relaționare;

● Orientare către client, abilitatea de a lua decizii și de a acționa rapid;

● Cunoștințe generale despre geografia României.

Urmărește știrile Ziarului din Muscel și pe pagina de Facebook, pe grupul Cititorii Ziarului din Muscel, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp.

Ultimele Știri

Andrei Dobrescu și-a depus candidatura pentru primăria Câmpulung

Andrei Dobrescu și-a depus candidatura pentru primăria Câmpulung. Candidatul de AUR pentru municipiu și-a depus astăzi la Biroul Electoral...

Alte știri din aceeași categorie