Un tânăr a intrat în spital după ce s-a dat cu mașina peste cap

Alte Știri

Un tânăr a intrat în spital după ce s-a dat cu mașina peste cap. În urmă cu puțin timp a avut loc un accident rutier în urma căruia un autoturism s-a răsturnat în comuna Dobrești, satul Furești.

La fața locului s-au deplasat pompierii de la Garda de Intervenție Topoloveni și Detașamentul Pitești cu o autospecială de intervenție, o ambulanță SMURD și o autospecială de descarcerare.

Din primele informații este vorba despre o singură victimă, bărbat de aproximativ 21 de ani, care a fost găsită în afara autoturismului de către forțele de intervenție. Aceasta era conștientă și a fost preluată de către echipajul SMURD.

Victima prezintă mai multe traumatisme, posibil și la coloană, în aceste momente este transportată la spital.

foto arhiva

 

 

Ultimele Știri

Elena Lasconi, mărturisire surprinzătoare: „E dureros să afli că am fost proastă, țață și drogată. Că am lucrat pentru SRI”

Elena Lasconi, mărturisire surprinzătoare: „E dureros să afli că am fost proastă, țață și drogată. Că am lucrat pentru...

Alte știri din aceeași categorie