11 C
Campulung Muscel
vineri, 26 aprilie, 2024

VESTE BUNĂ! Holcim face din nou angajări

Alte Știri

VESTE BUNĂ! Holcim face din nou angajări.

Departament: Producție

Oraș: Câmpulung

Candidatul ideal:

  • Studii superioare – profil tehnic;
  • Experiență în mediu tehnic industrial;
  • Competențe de operare computer (MS Office);
  • Cunoștințe generale în domeniul electric și mecanic;
  • Cunostinte SAP;
  • Limba engleză: nivel mediu;
  • Atenție la detalii, analitic;
  • Experiență de coordonare echipe – minim 3 ani;
  • Foarte bune abilități de comunicare și relaționare.
  • Capacitate de analiză și de rezolvare a problemelor
  • Cunoștințe în domeniul sănătății și securității în muncă;

Responsabilități principale:

  • ●  Coordonează echipa din subordine pentru atingerea obiectivelor și a indicatorilor de producție;
  • Participă la activitățile de producție, asigurând disponibilitatea resurselor și a echipamentelor de producție;
  • ●  Monitorizează performanța și optimizează operarea sistemelor de monitorizare și control a procesului;
  • ●  Oferă suport pentru realizarea și menținerea nivelului de calitate cerut;
  • Oferă suport departamentului proces pentru măsurători și interpretare date;
  • ●  Dezvoltă proceduri și standarde de operare interne; Respectă standardele ISO pentru activitățile dezvoltate;
  • Se asigură de respectarea procedurilor de Sănătate, Securitate și Mediu.

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant, premiu de performanță, pachet flexibil de beneficii;
  • Mediu de lucru în care sănătatea și siguranța ta sunt pe primul loc.

Cei interesați sunt rugați să trimită un CV pe hr-rom@lafargeholcim.com  sau să sune la nr. de tel: 0743 269 346.

Ultimele Știri

AMALIA GONȚ. Liderul partidului politic, Pîrnuță lon din comuna Rucăr aduce o serie de calități și competente valoroase în administrația locală

AMALIA GONȚ. Liderul partidului politic, Pîrnuță lon din comuna Rucăr aduce o serie de calități și competente valoroase în...

Alte știri din aceeași categorie