VESTE Bună. S-a deschis noua secție a Oncologiei după ce a fost făcută ultramodern

Alte Știri

VESTE Bună. S-a deschis noua secție a Oncologiei după ce a fost făcută ultramodern. Primarul Elena Lasconi a anunțat că s-au primit toate avizele.

Ambulatoriul funcționează și începând de luni internările se vor face în noua secție.

Până acum pacienții făceau chimioterapie pe holul din imagine.

Mulțumesc consilierului personal pe probleme de sănătate, Andrei Aron și echipei administrative, medicilor din Spitalul Municipal care au făcut posibil acest proiect esențial pentru comunitate!, a scris primarița Elena Lasconi pe pagina sa de socializare.

Ultimele Știri

Șoferii care ocupă locurile pentru persoane cu dizabilități, în vizorul Poliției Locale Câmpulung. Amenzile continuă

Șoferii care ocupă locurile pentru persoane cu dizabilități, în vizorul Poliției Locale Câmpulung. Amenzile continuă. Poliția Locală anunță controale permanente...

Alte știri din aceeași categorie