A decedat după ce a căzut de la înălțime

Alte Știri

Un câmpulungean a decedat după ce a căzut de la înălțime. Tragedia s-a întâmplat în cartierul Vișoi, pe strada Emil Gârleanu, bl. 26.

Poliţiştii au fost anunţaţi cu privire la faptul că a fost descoperit trupul unui bărbat căzut de la înălţime. Cadrele medicale ajunse la faţa locului nu au putut face altceva decât să constate decesul.

,,Bărbatul decedat avea 59 de ani iar acasă cu el era soția și un copil. Din primele verificări s-a stabilit că venise acasă în seara precedentă sub influența alcoolului. Nu are tentative de suicid anterioare și nici nu a fost găsit un bilet”, precizează IPJ Argeș.

Cercetările sunt în curs în acest moment pentru a se stabili condiţiile în care s-a petrecut evenimentul.

Ultimele Știri

Străzile nu sunt parc auto! Război total cu samsarii de mașini în Câmpulung Muscel

Străzile nu sunt parc auto! Război total cu samsarii de mașini în Câmpulung Muscel. Autoritățile spun că expunerea autoturismelor second-hand...

Alte știri din aceeași categorie