Fosele septice au devenit spaimă pentru deținători

Alte Știri

ANUNȚ PENTRU TOȚI DEȚINĂTORII DE FOSE SEPTICE ÎN PROPRIETATE. Hotărârea de Guvern 714, 2022 spune că fiecare cetățean cu fosă septică trebuie să declare acest lucru la primăria locală până la 30 octombrie 2022 care trebuie să întocmească un RegistruESIA / colectare și epurare.

Primăria comunei Bughea de Jos dispune de acest registru. Vă așteptăm, a scris primarul Dorel Tănăsescu pe pagina sa de socializare.

Ultimele Știri

A murit Serafim Cotenescu, fostul președinte al Asociației Revoluționarilor din Câmpulung. A fost găsit fără viață în apartamentul său

A murit Serafim Cotenescu, fostul președinte al Asociației Revoluționarilor din Câmpulung. A fost găsit fără viață în apartamentul său. CITEȘTE...

Alte știri din aceeași categorie