O brad frumos, o brad frumos, ai apărut și în asfalt!

Alte Știri

O brad frumos, o brad frumos, ai apărut și în asfalt! Se pare că s-a format de la avariile care au avut loc în ultimul timp în zonă și s-au făcut intervenții în locul respectiv.

De mai multe ori a fost spart asfaltul apoi peticit până când s-a denivelat. Acum a fost din nou decopertat și semnalizat.

Numai că șoferii grăbiți au strivit sub roți indicatoarele stradale. Iar ce a rămas în urmă arată fix ca un brad desenat de un copil de grădiniță, pe strada unde este situată și Poliția Câmpulung.

Ultimele Știri

ATENȚIE. Amenzi uriașe pe Transfăgărășan. Cu banii își puteau cumpăra o mașină second-hand. Turiștii care au hrănit urșii au fost sancționați cu zeci de...

ATENȚIE. Amenzi uriașe pe Transfăgărășan. Cu banii își puteau cumpăra o mașină second-hand. Turiștii care au hrănit urșii au...

Alte știri din aceeași categorie