Tu știai că farmacia inimii tale, Catena, în Argeș a înghițit până și DACIA?
Distribuitorul de medicamente Fildas Trading, parte din grupul Catena, a reușit să obțină în 2024 profituri mai mari decât constructorul de vehicule Automobile Dacia, conform unei analize din seria Top 50.
CITEȘTE ȘI. Opt locuri de muncă disponibile în Câmpulung Muscel: Profi angajează casier/vânzător
CITEȘTE ȘI. Campanie Kaufland pentru reciclare: Clienții primesc dublul garanției la ambalajele returnate prin SGR
Automobile Dacia (RO160796) a avut un profit net de 569,6 mil. lei în 2024, în creștere cu 8% față de anul anterior, la o cifră de afaceri de 27,8 mil. lei, în creștere cu 7%. Producătorul auto este controlat de grupul francez Renault. Continuarea o găsiți AICI.
CITEȘTE ȘI. Abonează-te la canalul de WhatsApp – Ziarul din Muscel și află primul cele mai importante știri ale zilei
Urmărește știrile Ziarului din Muscel și pe pagina de Facebook, pe grupul Cititorii Ziarului din Muscel, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp. Am lansat și rubrica MICA PUBLICITATE care e la mâna TA.




