A fost amendat după ce a făcut poză cu acest polițist

Alte Știri

A fost amendat după ce a făcut poză cu acest polițist. Un motociclist s-a ales cu dosar penal, după ce a oprit de bunăvoie lângă un poliţist pe care l-a recunoscut de pe Facebook şi a încercat să facă o poză cu el.

Motociclistul a oprit, în staţiunea Râşnov din Braşov, acolo unde poliţistul Ioan Cornel Sandu, cunoscut ca „Lupul de la Rutieră”, oprise alţi doi motociclişti pentru control.

Acesta i-a cerut poliţistului să facă o poză, însă agentul a avut o condiţie: să treacă de testarea cu aparatele alcooltest şi DrugTest.

„Ieri, colegul nostru, Ioan Cornel Sandu, zis „Lupu’ de la rutieră”, a oprit, pentru control, 2 motociclete, în stațiunea Râșnov, județul Brașov.

Continuarea o găsiți Aici.

Ultimele Știri

Elena Lasconi, mărturisire surprinzătoare: „E dureros să afli că am fost proastă, țață și drogată. Că am lucrat pentru SRI”

Elena Lasconi, mărturisire surprinzătoare: „E dureros să afli că am fost proastă, țață și drogată. Că am lucrat pentru...

Alte știri din aceeași categorie