Au apărut semafoarele la ieșirea din Argeș, pe raza localității Dâmbovicioara

Alte Știri

Au apărut semafoarele la ieșirea din Argeș, pe raza localității Dâmbovicioara. Se lucrează pe o porțiune de aproape un kilometru la consolidarea unui versant. În zonă își mai fac apariția și polițiștii pentru dirijarea traficului rutier.

Pe timp de noapte se circulă foarte greu deoarece zona nu este luminată și există riscul dacă șoferii calcă accelerația să intre în indicatoarele rutiere sau să ajungă cu mașina în prăpastie.

Ultimele Știri

ATENȚIE. Amenzi uriașe pe Transfăgărășan. Cu banii își puteau cumpăra o mașină second-hand. Turiștii care au hrănit urșii au fost sancționați cu zeci de...

ATENȚIE. Amenzi uriașe pe Transfăgărășan. Cu banii își puteau cumpăra o mașină second-hand. Turiștii care au hrănit urșii au...

Alte știri din aceeași categorie