8.5 C
Campulung Muscel
joi, 18 aprilie, 2024

Lidl din Câmpulung face angajări!

Alte Știri

Se fac angajări la magazinul Lidl din Câmpulung!

Dacă îți place dinamismul și să faci parte dintr-o echipă diversă, atunci Lidl din Câmpulung este ceea ce cauți! Iată ce pretenţii are angajatorul de la tine:

Responsabilităţi

  • Te vei asigura că rafturile sunt aranjate și pline de marfă mereu;
  • Vei încasa;
  • Vei aranja marfa la raft;
  • Te vei asigura că magazinul este curat, atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor;

Profilul dvs.

  • Să ai studii medii finalizate;
  • Să fii amabil și orientat către clienți;
  • Să îți placă să lucrezi în echipă;
  • Să dai dovadă de implicare și să fii flexibil;
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Să fii punctual și rezistent la stres;

Oferta noastră

  • Un pachet salarial atractiv și peste medie;
  • Bonuri de masă;
  • Asigurare medicală;
  • Școlarizare personalizată pe diverse teme cu un trainer dedicat;
  • Un mediu de lucru plăcut, modern și dinamic;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională.

Pentru mai multe informaţii pentru posturile vacante căutaţi AICI!

Ultimele Știri

Decizie obligatorie pentru toți proprietarii de apartamente

Decizie obligatorie pentru toți proprietarii de apartamente. Proprietarii de apartamente și de case sunt obligați, prin lege, să încheie...

Alte știri din aceeași categorie