S-a mai spart o conductă. Mai mulți abonați fără apă potabilă

Alte Știri

S-a mai spart o conductă. Mai mulți abonați fără apă potabilă. Mâine, 23.11.2022, în intervalul orar 09.00-15.00, se va întrerupe furnizarea apei potabile în partea de est a cartierului Grui, pentru remediere avarie la bl. D7.

Prin intermediul unui comunicat de presă, cei de la Edilul CGA își cer scuze pentru disconfortul creat consumatorilor și fac tot posibilul pentru reluarea furnizării apei în cel mai scurt timp.

Mulțumim pentru înțelegere!

Ultimele Știri

Argeșul pune condiții pentru profesorii care vor să corecteze lucrările de la Evaluarea Națională. Cei care au boicotat simularea nu mai pot fi evaluatori

Argeșul pune condiții pentru profesorii care vor să corecteze lucrările de la Evaluarea Națională. Cei care au boicotat simularea...

Alte știri din aceeași categorie