S-a oprit cu mașina într-un cap de pod!

Alte Știri

Pompierii au fost solicitați să intervină la un accident rutier produs pe raza municipiului Câmpulung, în care un autoturism a intrat într-un cap de pod. Mai precis la ieșirea din Câmpulung spre Schitu-Golești.

La locul solicitării se deplasează o autospecială de stingere cu apă și spumă, o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat și un echipaj al SAJ.

În urma evenimentului a rezultat o victimă de sex feminin care a fost preluată și transportat la spital de către echipajul SAJ.
La fața locului, pompierii au asigurat măsuri specifice de prevenire și stingere a incendiilor.

Ultimele Știri

Șoferii care ocupă locurile pentru persoane cu dizabilități, în vizorul Poliției Locale Câmpulung. Amenzile continuă

Șoferii care ocupă locurile pentru persoane cu dizabilități, în vizorul Poliției Locale Câmpulung. Amenzile continuă. Poliția Locală anunță controale permanente...

Alte știri din aceeași categorie