32.2 C
Campulung Muscel
vineri, 25 iulie, 2025

Sancţiuni de 47.000 de lei aplicate în 24 de ore!

Alte Știri

În ultimele 24 de ore, poliţiştii din cadrul Serviciului Rutier Argeş şi cei ai structurilor municipale şi orăşeneşti de poliţie rutieră au continuat acţiunile pentru prevenirea evenimentelor rutiere şi pentru conştientizarea de către conducătorii auto cu privire la riscurile la care se expun şi îi expun pe ceilalţi participanţi la trafic prin nerespectarea regulilor de circulaţie.

Ca urmare a abaterilor constatate, au fost aplicate 178 de sancțiuni contravenționale în valoare totală de 47.000 de lei, au fost reținute în vederea suspendării dreptului de circulație 11 permise de conducere şi au fost retrase 2 certificate de înmatriculare.

Ultimele Știri

Minorii au început să facă legea străzii cu pumnii și picioarele. Unul din Argeș a fost reținut! Au devenit pericol public!

Minorii au început să facă legea străzii cu pumnii și picioarele. Unul din Argeș a fost reținut! Au devenit...

Alte știri din aceeași categorie