Ursul a dat iama în prune! Ultima pagubă de 200 kg la Sătic!

Ursul a dat iama în prune! Ultima pagubă de 200 kg la Sătic!

Ursul a dat iama în prune! Ultima pagubă de 200 kg la Sătic! Păgubitul Dragoș Gherman a venit în cadrul ședinței ordinare de la Rucăr să reclame paguba în fața aleșilor locali. Acesta a cumpărat recent 2 tone de prune...
spot_img

Ultimele Stiri

Anunț important pentru locuitorii din Uda: fără apă potabilă timp de mai multe ore

Anunț important pentru locuitorii din Uda: fără apă potabilă timp de mai multe ore. Societatea Apă Canal 2000 SA Pitești...
spot_img