Fosta directoare de la școala Nanu Muscel a fost numită inspector școlar

Alte Știri

Fosta directoare de la școala Nanu Muscel a fost numită inspector școlar. În cadrul ședinței Consilului de Administrație de la Inspectoratul Școlar Județean Argeș au fost validați inspectorii școlari pentru anul 2022-2023.

Aceștia vor ocupa funcțiile de la ISJ Argeș prin detașare începând cu data de 1 septembrie 2022.

Printre cei 20 de inspectori numiți se află Steluța Popescu, fosta directoare de la școala Nanu Muscel, inspector școlar pentru chimie și fizică. Steluța Popescu a mai fost în urmă cu câțiva ani inspector.

O altă câmpulungeană numită inspector școlar este Geanina Moiceanu, pentru managementul resurselor umane.

Ultimele Știri

Pe vremuri, stăteau lângă primar la fiecare eveniment. Astăzi, consilierii locali au dispărut din peisaj. De când Elena Lasconi conduce orașul, absența lor a...

Pe vremuri, stăteau lângă primar la fiecare eveniment. Astăzi, consilierii locali au dispărut din peisaj. De când Elena Lasconi...

Alte știri din aceeași categorie