24.6 C
Campulung Muscel
marți, 16 aprilie, 2024

Holcim România face angajări!

Alte Știri

Holcim România este membră a grupului LafargeHolcim, înființat în urma fuziunii dintre Lafarge și Holcim în 2015. Având peste 180 de ani de experiență combinată, grupul LafargeHolcim este prezent în 90 țări cu aproximativ 115’000 angajați.

Pentru a răspunde operativ solicitărilor clienților noștri, Holcim (România) SA caută pentru Câmpulung:

OPERATOR DATE

Principale responsabilități:

  • Gestionează activitatea de introducere date comerciale (prețuri, costuri etc.)
  • Verifică tranzacțiile de livrări sosite din sistemele logistice și semnalează eventualele erori
  • Transmite solicitările specifice departamentului Suport Comercial către EBS, urmărește și verifică în sistemul SAP rezolvarea solicitărilor transmise
  • Generează rapoarte specifice departamentului sau primite la cerere
  • Răspunde cu promptitudine solicitărilor clienților (interni și externi) și soluționează toate aspectele semnalate de către aceștia, în limita competenței

Candidatul ideal va avea:

  • Studii medii și minim 1 an experiență profesională pe un post similar
  • Cunoștințe de MS Office
  • Atenție la detalii și gândire analitică
  • Orientare către rezultat
  • Abilități de comunicare și spirit de echipă

Cei interesați sunt rugați să trimită un CV, însoțit de o scrisoare de intenție, la adresa de e-mail adrian.croitoru@lafargeholcim.com, fax 0248-557160 sau adresa de mai jos, până la data de 08/05/2017.

Așteptăm cu interes candidatura dumneavoastră!

Persoană de contact: Adrian Croitoru,Câmpulung  tel. 0740 308 536.

Holcim (România) SA

Valea Mare Pravat,jud Arges

tel: (0248) 557100; fax: (0248) 557160

www.holcim.ro

Ultimele Știri

VIDEO. Șoc și groază pe Bulevardul Pardon din Câmpulung!

VIDEO. Șoc și groază pe Bulevardul Pardon din Câmpulung! Nu există o dată precisă a începutului construcției Bulevardului “Pardon”,...

Alte știri din aceeași categorie