6.8 C
Campulung Muscel
sâmbătă, 27 aprilie, 2024

Post vacant! Lidl din Cîmpulung! Vezi oferta!

Alte Știri

Se fac angajări! Post vacant la Lidl din Cîmpulung! Se caută personal pentru domeniul Achiziţii – Logistică – Aprovizionare. Se cere experienţă în domeniu de minimum un an.

Responsabilităţi

  • Te vei asigura că rafturile sunt aranjate și pline de marfă mereu;
  • Vei încasa;
  • Vei aranja marfa la raft;
  • Te vei asigura că magazinul este curat, atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor;

Profilul dvs.

  • Să ai studii medii finalizate;
  • Să fii amabil și orientat către clienți;
  • Să îți placă să lucrezi în echipă;
  • Să dai dovadă de implicare și să fii flexibil;
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Să fii punctual și rezistent la stres;

Oferta noastră

  • Un pachet salarial atractiv și peste medie;
  • Bonuri de masă;
  • Asigurare medicală;
  • Școlarizare personalizată pe diverse teme cu un trainer dedicat;
  • Un mediu de lucru plăcut, modern și dinamic;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională.

Dacă te interesează acest post vacant de la Lidl Cîmpulung dă click AICI!

Ultimele Știri

Ion Mînzînă: “Argeșul pe primul loc a fost misiunea mea de credință căreia m-am dedicat total împreună cu echipa PSD! Și împreună cu argeșenii...

Ion Mînzînă: “Argeșul pe primul loc a fost misiunea mea de credință căreia m-am dedicat total împreună cu echipa...

Alte știri din aceeași categorie