6 C
Campulung Muscel
vineri, 26 aprilie, 2024

Se fac angajări în cadrul Mall-ului ce se va deschide!

Alte Știri

Se fac angajări în cadrul Mall-ului ce se va deschide la Câmpulung! Așa cum am anunțat marele eveniment al acestui an va avea loc până la Sărbătorile Pascale.

CITEȘTE ȘI. Mall-ul din Câmpulung se deschide în martie

Se caută DIRECTOR MAGAZIN pentru Noriel Câmpulung în cadrul Mall-ului ce se va deschide!

Candidatul Ideal

  • Orientare către client, empatie
  • Bune abilități de leader, de formare echipe și motivarea personalului din subordine
  • Bune abilități de organizare, planificare și prioritizare
  • Bune abilități de instruire a membrilor echipei
  • Abilităti de mediere și rezolvare probleme apărute în magazin
  • Cunoștințe operare PC: MS Office (Excel, Word) – nivel mediu
  • Experiența anterioară de minim 1 an într-o poziție similară

Descrierea jobului

  • Oferă consiliere de calitate clienților
  • Identifică noi modalități de creștere a vânzărilor
  • Ține evidența stocurilor și inițiază noi comenzi de marfă
  • Oferă training și suport personalului din magazin referitor la calitatea serviciilor și produselor
  • Asigură planificarea și organizarea personalului
  • Comunică obiectivele de vânzări personalului din magazin
  • Evaluează și identifică potențialul personalului.

Descrierea companiei

Acum 20 ani, ne-am propus să fim echipa care construiește, din pasiune sinceră, o lume a copilăriei cât mai zâmbitoare. Acum suntem mândri că reprezentăm unul dintre cele mai apreciate și de încredere branduri românești, la succesul căruia fiecare dintre noi a fost încurajat și susținut să contribuie! La fel ca un copil, uneori ne-am luat creșterea foarte în serios, alteori am lăsat joaca să ne ducă mai departe.

Dar nu ne-am pierdut niciodată spiritul creator si inovator, ceea ce ne-a făcut să ajungem cel mai mare retailer specializat în jucării de pe piata din România. În lumea Noriel găsești cea mai mare varietate de jucării din zona retail.

Continuarea o găsiți AICI.

Ultimele Știri

AMALIA GONȚ. Liderul partidului politic, Pîrnuță lon din comuna Rucăr aduce o serie de calități și competente valoroase în administrația locală

AMALIA GONȚ. Liderul partidului politic, Pîrnuță lon din comuna Rucăr aduce o serie de calități și competente valoroase în...

Alte știri din aceeași categorie