16.9 C
Campulung Muscel
miercuri, 8 mai, 2024

ANGAJĂRI. Se oferă spor vechime, tichete, transport

Alte Știri

ANGAJĂRI. Se oferă spor vechime, tichete, prime de vacanță, transport, etc.

Se oferă spor vechime, tichete, prime de vacanță, transport. Căutăm Operatori producție, pentru o fabrică din Pitești.

CITEȘTE ȘI. Se fac angajări în cadrul Mall-ului ce se va deschide!

Pentru mai multe informații, nu puteți suna la 0759.197.089
Se asigură transport din majoritatea localităților din județul Argeș și Olt – găsiți lista completă la finalul anunțului.
Program de lucru: 3 schimburi a câte 8h de luni până vineri (06:30 – 14:30 – 22:30 – 06:30).

Responsabilități:
• Execută corect din punct de vedere calitativ și cantitativ comenzile de producție pe mașinării/stații de lucru
• Lipire terminali, rutarea firelor, inserare fire
• Asamblare tuburi, izolare cu bandă
• Asamblarea altor componente și/sau piese
• Control vizual la finalizarea lucrării
• Identificarea pieselor defecte.

ANGAJĂRI. Se oferă spor vechime, tichete, prime de vacanță, transport

ANGAJĂRI. Cerințe:
• Minim 8 clase
• Vedere bună cu sau fără ochelari
• Disponibilitate pentru muncă în picioare (se lucrează la bandă)
• Abilitatea de a identifica culorile
• Buletin valid
• Minim 18 ani

ANGAJĂRI. Beneficii:
• Salariu net: 1821 lei
• Bonuri de masa 20 lei/zi
• Bonus de prezență
• Bonus de calitate
• Bonus de productivitate
• Bonus de polivalență 25% spor de noapte
• Orele suplimentare se plătesc cu 200%
• Primă de Paște
• Prima Crăciun
• Prima Vacanță
• Prima Septembrie (începerea școlii)
• Prima 8 Martie
• Transport subvenționat de companie, în funcție de distanță: 50% din Pitești, 60% sub 40km, 80% peste 40km (angajatul plătește doar diferența de 50%, 40%, respectiv 20%).

ANGAJĂRI. Se oferă spor vechime, tichete, prime de vacanță, transport. Venit mediu lunar fără ore suplimentare și prime: aproximativ 2300 – 2500 lei net
Rute transport:
• Pitesti – din Gavana, Craiovei, Razboieni, Trivale, Prundu
• Colonesti – Jitaru – Negreni – Optasi – Scornicesti – Slatina – Valea Mare
• Badesti Bai – Cerbu – Cotmeana – Floru – Harsesti – Lunca Corbului – Mozaceni Vale – Stolnici – Tufeni
• Albota – Brosteni – Cornatel – Costesti – Vulpesti – Serboieni
• Bacea – Icoana – Bircii – Movileni – Potcoava – Sinesti – Valea Merilor
• Deagu – Izvoru – Recea – Tatarasti
• Draganu – Prislop – Valea Ursului
• Babana Sat – Babana Scoala – Ciocanai – Lupuieni – Slatioara – Valea lui Paneata
• Baiculesti – Borlesti – Curtea de Arges – Dobrogostea – Malu Vanat – Merisani Sat – Scheau – Intersectie Tutana – Valcele – Zigoneni – Valea Brazilor
• Calinesti – Golesti – Stefanesti Blocuri – Stefanesti Sat – Topoloveni – Vranesti
• Maracineni – Mioveni
• Capul Piscului – Mihaesti – Campulung – Cotesti – Furnicosi – Godeni – Lazaresti – Radesti – Schitu Golesti – Budeasa Mica – Budeasa Mica (Institut) – Stilpeni
• Dirmanesti – Lapusani – Retevoiesti – Pietrosani – Cosesti – Domnesti – Leicesti – Badesti Bucla – Ganesti – Negreni de Domnesti
• Chitani – Gardinesti – Hintesti – Mosoaia – Paduroiu – Poiana Lacului – Smeura – Vedea
• Beleti – Botesti – Dobresti – Furesti – Priboieni – Tiganesti
• Buzoiesti – Caldararu – Curteanca – Gaujani – Humele – Strambeni – Ungheni
• Aninoasa – Balilesti – Berevoiesti – Piscani – Bajesti – Vladesti
• Albeasca – Badiceni – Bohari – Budeasa Mare – Bunesti – Costesti-Vilsan – Gales – Galesesti – Malureni – Musetesti – Rogojina – Stroiesti – Valea Marului – Vilsanesti – Zarnesti
• Birlogu – Catane – Gliganu – Mozaceni deal – Negrasi – Oarja – Rociu – Slobozia – Stefan cel Mare
• Boteni – Davidesti – Hartiesti – Voroveni – Vulturesti.

Ultimele Știri

Se deschide un nou magazin Kaufland

Se deschide un nou magazin Kaufland. Acesta va fi amplasat în zona de Nord, înspre Bascov. Este al patrulea magazin...

Alte știri din aceeași categorie