12.4 C
Campulung Muscel
joi, 2 mai, 2024

Holcim face angajări! Se caută operator dispoziții livrare!

Alte Știri

Holcim România este membră a grupului LafargeHolcim, înființat în urma fuziunii dintre Lafarge și Holcim în 2015. Având peste 180 de ani de experiență combinată, grupul LafargeHolcim este prezent în 90 țări cu aproximativ 115.000 angajați.Pentru a răspunde operativ solicitărilor clienților noștri, Holcim (România) SA caută pentru CâmpulungOperator dispozitii livrare.

Principale responsabilități: Completează corect și în timp toate documentele aferente livrărilor de marfă; Validează livrările în conformitate cu planificările efectuate de către dispecerii distribuție; Verifică valabilitatea contractelor și existența sortimentelor de ciment, în cazul livrărilor ex works; Răspunde cu promptitudine solicitărilor clienților interni și externi și soluționează aspectele semnalate; Răspunde de arhivarea documentelor emise.

Candidatul ideal va avea: Studii medii și minim 1 an experiență profesională pe un post similar;  Cunoștințe de MS Office; Cunoaște documentele legale de însoțire a mărfurilor; Integritate, colaborare, determinare în obținerea rezultatelor. Cei interesați sunt rugați să trimită un CV, însoțit de o scrisoare de intenție, la adresa de e-mail adrian.croitoru@lafargeholcim.com, fax 0248.557.160 sau adresa de mai jos, până la data de 22.04.2016. Așteptăm cu interes candidatura dumneavoastră! Persoană de contact: Adrian Croitoru, Câmpulung, relații la numărul de tel. 0740.308.536. Holcim (România) SA, Valea Mare Pravăț, județul Argeș, tel: (0248) 557100; fax: (0248) 557160, http://www.holcim.ro.

Ultimele Știri

Astăzi au sărbătorit, 1 Mai la iarbă verde în familia PSD Câmpulung

Astăzi au sărbătorit, 1 Mai la iarbă verde în familia PSD Câmpulung Un 1 Mai, în zona de picnic de...

Alte știri din aceeași categorie