5.7 C
Campulung Muscel
vineri, 26 aprilie, 2024

Holcim face angajări în Câmpulung!

Alte Știri

Holcim face angajări în Câmpulung! Postul vacant este de Responsabil Situații de Urgență.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare;
  • Minim 3 ani experiență într-un rol similar;
  • Certificare cadru tehnic PSI;
  • Cunoștințe în domeniul sănătății și securității în muncă;
  • Atenție la detalii și bune abilități de organizare și planificare;
  • Excelente abilități de comunicare și relaționare;
  • Inițiativă și orientare către soluții.

Responsabilități principale:

  • Coordonează activitatea de prevenire și stingere a incendiilor;
  • Asigură buna funcționare a mijloacelor și utilajelor PSI;
  • Controlează aplicarea normelor, normativelor și masurilor PSI precum și cele de protecție civila;
  • Identifică potențialele surse de incendiu;
  • Coordonează, planifică și realizează activitățile și măsurile de protecție civilă;
  • Asigură instruirea salariaților în acest domeniu;
  • Răspunde de elaborarea și aplicarea procedurilor și documentelor în domeniul situațiilor de urgență;
  • Pregătește serviciul pentru situații de urgență.

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant, premiu de performanță, pachet flexibil de beneficii.
  • Mediu de lucru în care sănătatea și siguranța ta sunt pe primul loc.

Cei interesați sunt rugați să trimită un CV pe alexandra.burca@lafargeholcim.com  sau să sune la nr. de tel: 0743 269 346.

Ultimele Știri

AMALIA GONȚ. Liderul partidului politic, Pîrnuță lon din comuna Rucăr aduce o serie de calități și competente valoroase în administrația locală

AMALIA GONȚ. Liderul partidului politic, Pîrnuță lon din comuna Rucăr aduce o serie de calități și competente valoroase în...

Alte știri din aceeași categorie